Интернет-магазин Yakaboo. Кинобестселлеры и новинки - всегда в продажеИнтернет-магазин Yakaboo. Кинобестселлеры и новинки - всегда в продаже

Квітень 2008. Дні польського кіно в Україні

Дні польського кіно в УкраїніУ рамках Днів польського кіно буде представлено сім різних за жанром і тематикою кінострічок: «Світлі блакитні вікна» Богуслава Лінди, «Все буде добре» Томаша Вишневського, «Катинь» Анджея Вайди, «Штучки» Анджея Якимовського, «Жасмин» Яна Якуба Кольського, «У Пана Бога в саду» Яцека Бродського, «Хоровод» Єжи Штура.

Розклад кінопоказів по містах України:
— до 2 квітня — Львів, кінотеатр «Кінопалац»;
— 2-6 квітня — Одеса, кінотеатр «Маски»;
— 12-16 квітня — Харків, кінотеатр «Кінопалац»;
— 16-22 квітня — Київ, кінотеатр «Кінопалац».

Очікується, що головною подією стане українська прем’єра драми «Катинь» (2007) відомого режисера Анджея Вайди. Цього року режисерська робота Вайди була номінована на «Оскара» у категорії «Кращий іноземний фільм».

Кінодрама «Катинь» розповідає про полонених польських офіцерів, розстріляних співробітниками радянського НКВС у 1940-му році. Більше 14 тисяч польських офіцерів було інтерновано восени 1939 року на територію СРСР. У 1943 році, через два роки після окупації німецькими військами західних районів СРСР, з’явилися повідомлення про те, що співробітники НКВС розстріляли польських офіцерів у Катинському лісі, розташованому у 14 км. на захід від Смоленська. Радянська комісія, що вела розслідування цієї справи у 1944 році — звинуватила у масових розстрілах поляків — німецьку окупаційну владу.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

Оставить комментарий

* Все видео и аудиоматериалы (трейлеры, клипы, кадры, демоверсии), опубликованные на страницах блога, представлены исключительно в некоммерческих ознакомительных целях. Любое коммерческое использование материалов без разрешения их законных правообладателей - строго запрещено.


 

Интернет-магазин Yakaboo. Доставка фильмов по всей УкраинеИнтернет-магазин Yakaboo. Доставка фильмов по всей Украине